How to order a taxi

  1. 1. Choose from-address
  2. 2. Choose to-address
  3. 3. Click "Next"
  4. 4. Write your phone number
  5. 5. Write your name
  6. 6. Click "Order"

Zamów taksówkę | Taxismart.pl

Z nami możesz zamówić taksówkę za z góry ustaloną cenę. Taxismart.pl to portal, który współpracuje z wieloma firmami taksówkarskimi i taksówkarzami aby dać klientowi największą satysfakcję i najniższą cenę, sami jednak nie jeśmy firmą taksówkarską. Jeśli znajdziesz tańszą cenę taksówki w jednej z dużych firm, skontaktuj się z Taxismart.pl a my obniżymy nasze ceny.

Taksówki z Taxismart.pl możesz zamawiać w wielu miastach w Polsce i cały czas się rozwijamy. U nas zamówisz taksówkę na 3 sposoby. Zamówienie możesz złożyć tak jak Tobie jest najwygodniej: przez naszą aplikację, stronę internetową lub telefonicznie. Robimy wszystko, aby dostarczyć taksówkę, a w przypadku, gdy wszystkie nasze samochody są zajęte kontaktujemy się nawet z firmami taksówkarskimi poza naszą bezpośrednią siecią, aby zarezerwować taksówkę dla Ciebie przez nich. Oczywiście my pokrywamy ewentualną różnicę w cenie.

W podziękowaniu za korzystanie z usług Taxismart.pl okresowo wysyłamy kody promocyjne/vouchery do naszych klientów. Aby skorzystać z naszych promocji i ofert specjalnych należy wpisać adres e-mail przy zamawianiu taksówki.

Zamów taksówkę z Taxismart.pl

Z nami możesz zarezerwować taksówkę za z góry ustaloną cenę w kilku prostych krokach. Zawsze znasz stałą cenę jeszcze przed zamówieniem a następnie możesz śledzić taksówkę na mapie, gdy jest w drodze. Zarezerwuj taksówkę online lub za pośrednictwem naszej aplikacji, którą można pobrać na iPhone i Android.

Tak zamówisz taksówkę z Taxismart.pl
Zamów taksówkę Zamów tutaj
iPhone App Taxismart.pl - taxiapp iPhone
Android App Taxismart.pl - taxiapp Android
Web Taxi-smart.pl

Stałe, z góry ustalone ceny za kursy

Z Taxismart.pl cena kursu jest zawsze stała i z góry ustalona, ale w pewnych przypadkach obniżyliśmy jeszcze bardziej naszą już niską cenę. Promocyjne ceny znajdziesz w tabeli poniżej

Price Table: Taxi in Polska
Z Do Cena (PLN) Minivan (PLN)
Lodz - Warszawa Lotnisko Chopina 270 PLN 400 PLN
Lodz - Warszawa  300 PLN 450 PLN
Lodz - Modlin Lotnisko 330 PLN 480 PLN
Warszawa Lotnisko Lodz  370 PLN 580 PLN
Lodz - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice 400 PLN 800 PLN
Modlin Lotnisko Lodz  430 PLN 630 PLN
Lodz - Poznan Lotnisko 480 PLN 960 PLN
Poznan Lotnisko Lodz  500 PLN 1000 PLN

Jeśli jest jakiaś trasa, której brakuje na liście możesz się z nami skontaktować.

Życzymy miłego przejazdu

-Grupa Taxismart.pl